کاغذ جنایت بازسازی تروریسم اخبار سیاسی و اجتماعی

کاغذ: جنایت بازسازی تروریسم اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی رئیس جمهور به سیستان و بلوچستان می‌رود

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر مدیر جمهور اعلام کرد که مدیر جمهوری در نخستین سفر استانی دولت دوازدهم؛ روز شنبه 11 آذر ماه و جهت سفری دو روزه به استان سیستان

رئیس جمهور به سیستان و بلوچستان می‌رود

رئیس جمهور به سیستان و بلوچستان می رود

عبارات مهم : استانی

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر مدیر جمهور اعلام کرد که مدیر جمهوری در نخستین سفر استانی دولت دوازدهم؛ روز شنبه 11 آذر ماه و جهت سفری دو روزه به استان سیستان و بلوچستان سفر می کند.

به گزارش ایسنا، پرویز اسماعیلی با اعلام این خبر، افزود: حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی به همراه تعدادی از معاونین رییس جمهور، وزرا و مسوولان مرتبط شنبه آینده، با ورود به زابل و دیدار با مردم خون گرم و مومن این خطه، سفر خود به استان سیستان و بلوچستان را شروع می کند.

وی افزود: مدیر جمهور سپس به زاهدان سفر می کند و علاوه بر دیدار با گروهی از برگزیدگان استان، دستور افتتاح یا شروع به کار پروژه های عمرانی متعددی در این استان را صادر خواهد کرد.

معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر مدیر جمهور خاطرنشان کرد: با توجه به در پیش بودن مناسبت ملی 16 آذر و همچنین در ایام پر برکت هفته وحدت، رییس جمهور در مراسمی که به مناسبت روز دانشجو در دانشگاه زاهدان برگزار می شود، حضور خواهد یافت. در این برنامه نمایندگان تشکل های دانشجویی فعال در دانشگاهها نیز شرکت دارند.

اسماعیلی ادامه داد: مدیر جمهور در دومین روز سفر به استان سیستان و بلوچستان، اسکله بندر شهید بهشتی چابهار را افتتاح و علاوه بر شرکت در شورای اداری استان، با خبرنگاران نیز نشست خبری خواهد داشت.

رئیس جمهور به سیستان و بلوچستان می‌رود

واژه های کلیدی: استانی | اسماعیلی | رئیس جمهور | رئیس جمهور | رییس جمهور | سیستان و بلوچستان | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs