کاغذ جنایت بازسازی تروریسم اخبار سیاسی و اجتماعی

کاغذ: جنایت بازسازی تروریسم اخبار سیاسی و اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی افشاگری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از ‌رانت‌ ‌در بازار آلومینیوم

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه رانت موجود در بازار آلومینیوم از سوی مجلس و تعزیرات پیگیری می‌شود گفت: شرکت المهدی ‌تولیداتش ‌را با دو برابر قیمت در بازا

افشاگری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از ‌رانت‌ ‌در بازار آلومینیوم

افشاگری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از رانت در بازار آلومینیوم

عبارات مهم : بازار

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه رانت موجود در بازار آلومینیوم از سوی مجلس و تعزیرات پیگیری می شود گفت: شرکت المهدی تولیداتش را با دو برابر قیمت در بازار می فروشد.

به گزارش تسنیم، علی اکبر کریمی ظهر امروز در نشستی با پرسنل شرکت تعزیرات حکومتی استان مرکزی با اشاره به تلاش دشمن جهت ضربه زدن به جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران اظهار داشت: امروز دشمن با تمام توان و قدرت خود و به منظور ضربه و آسیب به نظام مقدس جمهوری اسلامی کشور عزیزمان ایران به میدان وارد شده است و تلاش دارد تا با فشارهای اقتصادی عصه را بر کشور و مردم تنگ کند.

افشاگری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از ‌رانت‌ ‌در بازار آلومینیوم

وی افزود: هرچند کشور عزیزمان ایران اسلامی کشوری مستقل و متکی بر داشته خود و دارای استقلال است که تابه امروز عرصه هایی به مراتب سخت تر از این را پشت سرگذاشته و از چنین میدان هایی با صلابت و سربلندی عبور کرده که البته رمز موفقیت کشور در تکیه بر توان و ظرفیت داخلی است.

کریمی تصرحی کرد: متاسفانه در این بین بعضی افراد سودجو از اتفاقات و وقت پیش آمده سواستفاده می کنند و با التهاب آفرینی در عرصه اقتصادی باعث بروز شرایط مشکل در کشور می شوند که می طلبد دستگاه های متولی از جمله شرکت تعزیرات حکومتی با ورود قدرتمندانه و قانونمند با این رفتارها به شدت برخورد کنند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه رانت موجود در بازار آلومینیوم از سوی مجلس و تعزیرات پیگیری می‌شود گفت: شرکت المهدی ‌تولیداتش ‌را با دو برابر قیمت در بازا

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: بنابراین قوه قضائیه باید با قدرت در حداقل وقت ممکن با این متخلفان برخورد کرده و عرصه را بر هر گونه سودجویی در عرصه اقتصادی ببندد تا ضمن ایجاد بسترهای آرامش روانی و اقتصادی در کشور درس عبرتی جهت کسانی باشد که در خیال و فکر ایجاد اینگونه ناآرامی های اقتصادی و سودجویی ها هستند.

وی افزود: گرانفروشی و احتکار مایحتاج عمومی مردم در شرایط فعلی خیانتی بزرگ به کشور و مردم است و باید برخورد با این متخلفان مورد توجه هرچه زیاد نهادهای نظارتی و قضایی باشد.

کریمی به عنوان تولیدات آلومینیوم ایرالکو و آلومینیوم المهدی اشاره کرد و گفت: شرکت المهدی با خودداری از عرضه محصولات به بورس، تولیدات خود را با دو برابر قیمت در بازار می فروشد که این باعث ایجاد رانت بزرگی در این حوزه شده است است.

افشاگری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس از ‌رانت‌ ‌در بازار آلومینیوم

وی اضافه کرد: پیگیری به این عنوان در دستور کار مجلس شورای اسلامی و تعزیرات حکومتی کشور واقع شده است است تا از هرگونه فساد و رانت اقتصادی به صورت جدی جلوگیری شود.

واژه های کلیدی: بازار | اسلامی | برخورد | اقتصادی | کمیسیون | آلومینیوم | تعزیرات حکومتی | مجلس شورای اسلامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs